Něco málo o
naší společnosti

Jsme tu pro Vás už 3 roky

Náš tým odborníků a designérů vám může pomoci s vašimi nápady vytvořit dokonalý design pro vaši společnost. Specializujeme se na nové typy potisku vašich návrhů na jakýkoli druh oblečení a doplňků. Náš sortiment zahrnuje trička, mikiny. vesty, bundy, čepice, šály, džíny. S naší novou technologií jsme schopni tisknout na předměty, jako jsou cedule, propisky, sklenice, hrníčky, talíře, puzzle a další. Naše společnost je dobře známá pro rychlé a efektivní služby. Jsme tu, abychom zajistili, že všechny vaše potřeby budou splněny s rychle a efektivně.
Firmu sem založil s kamarádem v době covidu, zhruba na začátku června roku 2021. Asi jako každý jsme na začátku měli obrovské plány. Spustili jsme několik projektů a investovali ve velkém. Po čase jsme zjistili že mnoho našich projektů nebylo příliš úspěšných a začali je postupně uzavírat. Někdy na začátku roku 2023 jsem zjistil že potisk triček který jsem nijak nepropagoval přináší firmě dalěko více peněz než ostatní projekty a začal se soustředit především na potisk textilu. Zhruba ve stejnou dobu jsem převzal plnou kontrolu nad firmou a začal přemýšlet o rozšíření možnosti potisků.
Když si uvědomím že se začalo s pouhým plotrem za pár tisíc korun a dnes máme stroje za statisíce musím se pousmát. Vždy když přemýšlím nad něčím co bych rád nabízel jako produkt tak strávím měsíce hledáním nejvhodnějšího řešení. A možná pro to dnes máme technologie jako jsou DTF, HP Latex a dokážem velice rychle a kvalitně uspokojit naše zákazníky. I tak nadále přemýšlím o rozšíření technologií a firmu budu nadále rozvíjet. Lukáš Blaschko, jednatel