Služby

Specializujeme se na

Nabízíme široké spektrum služeb, které vás posunou kupředu ve vaší podnikatelské činnosti.

Tvorba loga

Základem každého brandu je logo. Vytvoříme vám logo, které bude vystihovat vaši společnost. Vybereme vhodný tvar, ikonu, font, ale především vytvoříme jedinečný design, podle kterého si vás všichni snadno zapamatují.

Reklamní cedule a bannery

Ačkoliv se převážně pohybujeme v online světě, tak pozornost si zaslouží i správně vytvořené reklamní cedule, které zaujmou na první pohled a vystihnou důležité informace o vaší firmě. Pro online prostředí vytvoříme efektivní a poutavé bannery. Vše sladíme do takové podoby, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Tvorba e-shopů

V současné době jsou vítanou verzí, pro nákup i prodej, internetové obchody. Váš e-shop se stane jedničkou na trhu, pokud si jej necháte vybudovat od nás. Vytvoříme vám jedinečný e-shop, který bude splňovat všechny náležité požadavky. Zákazníci se v něm budou dobře orientovat, přehledně budou informováni o vašich produktech nebo nabízených službách. Zajistíme jeho funkčnost a podle potřeby i správu.

Tvorba webových stránek

Pokud nabízíte produkty nebo služby a ještě nemáte funkční webové stránky, poté rozhodně přicházíte o možný zisk. V dnešní době jsou webové stránky základem podnikání a to již jen z toho důvodu, že většina populace se pohybuje v online světě. Webové stránky zpracujeme se zaměřením na SEO, díky čemuž se snadno vyhledají. Vytvoříme efektivní design a rovněž nabízíme jejich správu. Díky webovým stránkám se vám otevřou nové dimenze pro vaši firmu.

Copywriting a linkubuilding

Vytvoříme texty na míru, které otevřou další možnosti nové propagace a prosperity. V online světě se neobejdete bez účinné reklamy a tak vám můžeme nabídnout několik efektivních způsobů, jak proniknout mezi nové zákazníky a tím si zajistit i nové zisky. Vytvoříme pro vás efektivní strategii, jak se stát úspěšnými i v dnešní náročné době.

Polepy vozidel

Reklama, která je nenásilná a rozhodně si jí každý všimne. Přesně takové vám vyrobíme polepy na auto, které budou nejen designově skvěle vypadat, ale rovněž pozvednou prestiž vaší firmy. Polepy na auto si můžete pořídit, i když nebudete podnikat, ale chcete esteticky odměnit svého motorového miláčka. Vypracujeme návrhy podle vašich představ.

Letáky

Letáky mají různé podoby i velikosti, jedno mají ovšem společné. Svým vzhledem musí oslovit širokou veřejnost a buďme upřímní, v tomto případě nemáte možnost si své zájemce vybrat. Nemusí být dokonce ani určeny pro vaši cílovou skupinu. Co tedy s tím? Nechte to na nás. Vaše letáky upoutají pozornost, budou mít moderní design a obsahovat veškeré potřebné informace. Barevné provedení bude mít správný grafický design a přirozeně nebude chybět ani kvalitní papír, který rádi doporučíme.

Vizitky

Ačkoliv se jedná o poměrně malý kousek papíru, musí obsahovat všechno podstatné o vaší osobě nebo společnosti. Jedná se o prezentační produkt, jehož účelem je, aby si vás každý snadno zapamatoval. Vyrobíme vám vizitky, které vás budou nejen prezentovat, ale rovněž osloví svým designem.

Potisk triček a textilií

S potiskem triček a ostatních textilií máme bohaté zkušenosti. Disponujeme kvalitní tiskárnou a potřebnými komponenty, díky nim můžete snadno vaši myšlenku nebo přání přenést z online prostředí do reálného světa. Můžeme tak vytvořit reklamní dárky, dress code na míru, podpořit různé sportovní či jiné kluby potiskem oblečení a mnohé další. Nabízíme kvalitní, moderní a odolný potisk.

Správa sítí a serverů

Máme bohatou zkušenost v oblasti správy počítačových sítí a serverů. Díky odborné profesionalitě IT a rovněž i vlastnictví serverů nabízíme kompletní služby v této oblasti. Můžete se na nás spolehnout, budeme vždy dohlížet na bezproblémový chod a funkce svěřených serverů. S námi budete vždy v bezpečí.

Servis PC a mobilních telefonů

Když něco nefunguje jak má, tak to dokáže pěkně potrápit. Neváhejte nám svěřit váš počítač nebo mobilní telefon. Dokážeme si poradit s různými problémy, které odstraníme, a vy můžete získat kompletní údržbu přístrojů. Rovněž si můžete u nás objednat preventivní kontroly mechaniky namáhaných částí a přirozeně pravidelné čištění, které vám zaručí bezproblémový chod.

Reklamní kampaně

Zapomeňte na nudnou reklamu, která nikomu nic neřekne. Reklama se dá dělat různými způsoby a dá se nastavit podle vašich potřeb. Rádi s vámi zkonzultujeme způsob, jakým se chcete prezentovat, a podle toho vytvoříme reklamní kampaň na míru. Nedělá nám problémy jakákoliv verze, tudíž i v online podobě můžeme nastavit vše podle požadavků, aby vaše reklama byla efektivní, poutavá a přivedla nové zákazníky.

Správa sociálních sítí a mnohé další

V současné době to nejvíce žije na sociálních sítích. Není to jen sdílení zážitků a konverzace, rovněž se jedná i o reklamu, prezentaci produktů, prodej nebo nabídky služeb atd. Přenechte správu sociálních sítí nám a váš business pokvete. Samozřejmě vše bude v souladu s vašimi požadavky a přáním. Po konzultaci a návrzích, které společně vytvoříme, se můžeme pustit do práce. Nabízíme i další služby, a pokud zde nejsou uvedeny, neváhejte nás kontaktovat.