Jsme víc než jen
grafické studio

Nabízíme komplexní služby od návrhu, tisku na vlastních strojích až po aplikaci našim proškoleným týmem.

Co vše děláme?

Naše služby

Velkoformátový tisk

Tisk na bázy latexového inkousu od HP vyniká svou univerzálností, odolností vůči poškrábání a kvalitě výstupu. V tomto případě dokážeme tisknout až do šíře 137cm na velké množství materiálů. Tuto technologii primárně využíváme na tisk samolepek, venkovních plachet, okenních samolepek, plakátů a podobně.

Potisk textilu

Technologie DTF (direct-to-film) je revolucí v celém segmentu potisku textilu. Pro tisk se používají 4 základní barvy CMYK a k tomu bílá barva. My disponujeme možností šíře tisku do 28cm.

Sublimace

Sublimační tisk se řadí mezi přenosové technologie a jeho podstata spočívá ve využití fyzikálních jevů. V případě této technologie můžeme aplikovat potisk až do velikosti A4. Tuto technologii primárně využíváme na potisk hrníčků, puzzlí a podobně.

Grafické práce

Navrhneme pro Vás kvalitní moderní reklamní grafiku včetně loga, vizitek, letáků, katalogů, corporate identity, reklamních polepů výloh i automobilů a mnoho dalšího. Provedeme pro Vás také sken, zlom, retuše a fotomontáže včetně barevných korekcí a oprav fotografií.

Návrh.
Tisk.
Aplikace.